LVIV.COM

Студенти Львівської політехніки стажуватимуться на заводі LG Electronics у Польщі

Студенти Львівської політехніки стажуватимуться на заводі LG Electronics у Польщі

Студенти, які вивчають електроніку та ІТ-технології, будуть залучені до виробничого процесу на рівні із фахівцями компанії. Також на заводі планують реалізовувати проекти, які розробили разом із науковцями Львівської політехніки, пише на сайті університету.


Угоду про співпрацю підписали 15 лютого проректор з науково-педагогічної роботи Роман Корж та керівник відділу адміністрування підприємства LG Electronics Mława Sp. z o.o. (Польща) Крістіан Карч.

“Звісно, Україна не зацікавлена у відтоці випускників вітчизняних технічних університетів у ту ж Польщу. Але для набуття молодими політехніками практичних навичок роботи на сучасному виробництві іншого шляху, ніж спрямування їх на стажування на такі заводи, у нас поки що нема. Тим більш, як стало зрозуміло з дружніх перемовин із польськими партнерами, в LG Electronics є зацікавленість у відкритті подібних підприємств і в Україні. Й тоді наші молоді фахівці будуть там незамінними.” – прокоментувала очільниця відділу працевлаштування та зв’язків з виробництвом Львівської політехніки.

Твій Бро LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають