LVIV.COM

Столичні джентльмени розшукують машиніста метро “капітана Гальмо”

Столичні джентльмени розшукують машиніста метро капітана Гальмо

На сайті Київради зареєстрували петицію, яка закликає столичну владу провести розслідування та покарати таємничого капітана Гальмо, який коїть безлад на червоній гілці метро. Автор петиції – Тарас Боровський, тест публікую без змін.


У метро легко можна розпізнати справжніх киян.

У рухомому вагоні вони завжди стоять і ніколи не тримаються за поручень. Вміння балансувати на ногах, подібно гавайським серферам, вони вбирають з молоком матері.

Частина з них не займають сидячі місця, бо ввічливо лишають цю можливість для дітей та вагітних жінок.
Інша частина киян – навіть не торкаються сидінь, бо знають, що до них там міг сидіти смердючий п’яний волоцюга, який тільки-но виліз з брудної калюжі.

Але крайні кілька місяців справжнім джентельменам стало небезпечно їздити «червоною» гілкою метро.
У найстаріших тунелях столичної підземки з’явилась легенда про шаленого Капітана Гальмо.

За штурвал одного з поїздів тут сідає людина, яка розганяє рухомий склад забитий пасажирами до максимальної швидкості, а потім… РІЗКО ТИСНЕ НА ГАЛЬМА. Після цього, традиційно, підземний керманич дає пару секунд спокою, щоб всі змогли насолодитись ароматом гальмівних колодок, яким заповнюється тунель. І поїзд Капітана Гальмо знову бере розгін. Між двома станціями він встигає провести цей ритуал два-три рази.

Одні люди подейкують, що Капітан Гальмо – це простий машиніст, який прогуляв в школі урок фізики, де йому хотіли розповісти про інерцію – властивість тіла зберігати незмінним стан свого руху, коли зовнішній вплив на тіло припиняється.

Інші кажуть, що він не просто так обрав для своїх забав саме червону гілку метро. Адже тутешня станція «Арсенальна», є однією з найглибших у світі. Мабуть, Капітану приємно відчувати близькість пекла та свого безпосереднього наставника – Вельзевула.

Правда це чи ні, але в результаті його забав, справжні кияни регулярно падають один на одного. Якщо є вільне місце на підлозі – падають туди.

Тож, з метою збереження популяції столичних джентльменів, я закликаю керівництво міста знайти пекельного машиніста та вилучити у нього посвідчення підземного водія до публічного пояснення ним причин своєї ганебної поведінки.

Підтримайте, будь ласка, мою петицію.

Твій Бро LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають