LVIV.COM

Стартував конкурс на кращий мурал на Дорошенка, 7

Стартував конкурс на кращий мурал на Дорошенка, 7

У Львові оголосили конкурс на краще рішення щодо художнього оформлення торцевої стіни за адресою вул. Дорошенка, 7, над входом до Ветеранської ресторації “Патріот”. Реєструватися можна до 8 вересня, а подавати роботи – до 20 вересня. Мурал планують відкрити до Дня захисника України – до 14 жовтня. Основну тему зображення можна описати словом “Патріотизм”, пише прес-служба ЛМР. 


“Учасники конкурсу можуть включити різні образи, у яких би кожна людина могла б впізнати свої патріотичні почуття. У межах обговорень наводили приклад зображення сильного і здорового чоловіка, як символу мужності, характерний для більшості військових монументів ХХ століття. У цьому звичному всім образі не зможе побачити себе, для прикладу, ветеран на інвалідному візку, або старша пані – волонтерка шпиталю, або хлопець, що не був на фронті, але в той час працював, платив податки, передавав кошти для закупівлі приладів нічного бачення. Учасники дискусії забажали, щоб зображення несло відчуття піднесення”, – зазначили організатори конкурсу.

Які вимоги?

Мурал на Дорошенка

Майбутній мурал має бути з одного боку способом донесення ідеї та цінностей, з другого – мистецьким продуктом. Важливо, щоб обидві складові були на високому рівні. Мурал, як художній елемент, не можна відділяти від урбаністичного простору Львова. Він має бути естетичним, до певного рівня абстрактним, який би передавав емоційний підтекст через символи. Кожен елемент у місті має існувати в своєму середовищі, доповнювати його, формувати цілісний комплекс. В оформленні стіни бажано також використати елементи вертикального озеленення.

Учасники конкурсу за бажанням можуть зробити відповідні до ідеї муралу ескізні пропозиції зміни дизайну вхідної групи, що складається зі сходів до закладу, дашку, літного майданчика та місця для куріння поряд. Зображення може обіграти середовище – навколишні споруди, дизайн площі, найближче дерево (липа).

Хто може взяти участь?

До участі у конкурсі запрошуються художники, що працюють у будь-якій техніці. Попередній досвід створення зображень саме в формі муралу не є обов’язковим.

На етапі реєстрації на конкурс потенційні конкурсанти подають зображення своїх попередніх робіт образотворчого мистецтва. Протягом першого етапу журі відбере учасників, що братимуть участь у конкурсі. Учасники, що не пройшли відбір на першому етапі, зможуть при бажанні подати свої проекти поза конкурсом.

Премії?

Призовий фонд конкурсу становить 10 000 гривень. Перша премія – 5000 грн, друга 3000 грн, третя – 2000 грн. За рішенням журі, премії можуть бути розподілені між кількома учасниками, або не присуджуватись. Реалізують проект учасника, який посяде перше місце.

Як зареєструватися?

Крайній термін реєстрації: 8 вересня 2017. Для реєстрації необхідно заповнити анкету. Крайній термін подання робіт: 20 вересня 2017. Деталі щодо форми подання конкурсних проектів надішлють відібраним учасникам.

Контактні особи:

Юрій Антонов (організатор, співзасновник ресторації) 0671945580

Олександра Сладкова (умови конкурсу) 0638933920

Твій Бро LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають