LVIV.COM

Стартувала реєстрація на V Lviv Media Forum. Квитки поки дешевші на 50%

Стартувала реєстрація на V Lviv Media Forum. Квитки поки дешевші на 50%

П’ятий Lviv Media Forum відбудеться 25-27 травня 2017 року у Львові. На учасників чекають дискусії про актуальні тенденції розвитку журналістики в Україні і за кордоном, знайомство з головними світовими медіатрендами, а також практичні тренінги і майстер-класи від провідних фахівців індустрії медіа з більш як 10 країн світу.


“Ранні пташки” мають можливість придбати квитки по 950 грн до 1 лютого 2017 року. Кількість квитків зі знижкою обмежена. Починаючи з 2 лютого і до 1 травня, вартість становитиме 1400 грн, а з 1 по 25 травня — 1900 грн.”, – йдеться на сайті Медіафоруму.

Замовити квиток можна тут.

Стартувала реєстрація на V Lviv Media Forum. Квитки дешевші на 50%

За словами організаторів, перший і частина другого форумного дня передбачають панельні дискусії навколо актуальних тенденцій розвитку медіа в Україні і за кордоном, а також доповіді і великі презентації, присвячені головним світовим медіатрендам. Програму половини другого і третього форумного дня складатимуть практичні тренінги і майстер-класи.

Традиційно під час Медіафоруму відбудеться вручення Премії імені Олександра Кривенка “За поступ у журналістиці”, а також Лекція Свободи. У 2016 Лекцію Свободи прочитав Святослав Вакарчук.

Усі відео з попередніх років можна переглянути на офіційному каналі Lviv Media Forum у YouTube.

Читайте також:


У Львові для розгляду е-петицій зменшили вдвічі кількість необхідних голосів

Львів шукає інвестора для будівництва канатної дороги на Високий замок

Україна запустить експрес-потяг до Франції через Польщу та Німеччину

Твій Бро LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають