LVIV.COM

Skoda готова випускати електромобілі в Україні 🚗🔌

Skoda готова випускати електромобілі в Україні 🚗🔌

Компанія Єврокар, що випускає автомобілі Skoda, готова виробляти електромобілі в Україні за умови державної підтримки. Про це повідомив власник заводу Єврокар Олег Боярін в інтерв’ю Liga.net. За його словами, державна підтримка дозволить Україні стати “європейським Китаєм” у виробництві електромобілів.


За словами Бояріна є два основні варіанти розвитку.

“Перший – створення виробництва електромобілів і батарей як їх основного елемента. В Європі таких виробництв практично немає. З ким можна розвивати таке співробітництво? З європейськими, американськими брендами, які хочуть поставляти продукцію на європейський ринок. Тут будуть потрібні значні інвестиції в створення нових виробничих потужностей – існуючі заводи потрібно буде перебудовувати”.

Другим варіантом є співпраця з китайськими автоконцернами.

“Другий варіант – стати майданчиком для виробництва китайських електромобілів, які будуть поставлятися в Європу. Китай зараз дуже активно на державному рівні розвиває напрямок електромобілів. Через кілька років вони стануть глобальними лідерами у виробництві електромобілів і почнуть експансію на європейський ринок. Україна може стати корисною для них”.

Для початку масових поставок нових електромобілів в Україні повинна бути підготовлена ​​зарядна інфраструктура та законодавство, переконаний бізнесмен. Також Єврокар спільно з Мінінфраструктури вже почали готувати стратегію розвитку електротранспорту для України.

Твій Бро LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають