LVIV.COM

Скільки і на що витрачають туристи у Львові

Скільки і на що витрачають туристи у Львові

Зазвичай у Львів приїжджають аби відпочити або розважитись. Це показує нещодавнє дослідження Інституту міста на замовлення управління туризму міської ради.


Один день перебування у Львові в середньому обходиться у €50. Ці гроші зазвичай витрачають на посиденьки у закладах, відвідни музеїв, галерей, виставок, а також торгово-розважальних центрів.

Найбільше місто відвідують українці. Іноземців ж найбільше з Польщі, Німеччини, США, Білорусі та Туреччини. За даними дослідження, кількість туристів щорічно зростає.

Узагальнений портрет гостя міста – це людина 26-35 років, яка приїхала поїздом, власним автомобілем чи автобусом на один-три дні та зупинилися у готелі або хостелі. Причому серед туристів жінок та чоловіків майже порівну.

“Цьогоріч Львів прийняв рекордну кількість туристів. За нашими прогнозами, до кінця року кількість гостей міста сягне 2,6 мільйона. Це практично на 30% більше, ніж у попередньому році. Щодо туристичного збору, то за десять місяців цього року він становить ₴3,2 мільйона”, — каже Галина Малець, начальник управління туризму Львівської міської ради.

Дев’ять з десяти людей хотіли би знову відвідати місто, а майже кожен(а) порекомендував(ла) би з’їздити у Львів друзям.

Читайте також:


Компанія Google запустила сайт з 3D-турами Прикарпаттям

Маршрут Інтерсіті Київ-Львів продовжать до Перемишля

Зі Львова у Вільнюс: як злітати туди і назад за €26

Твій Бро LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають