LVIV.COM

Шукати роботу на Львівщині можна буде через сайт біржі кадрів

Шукати роботу на Львівщині можна буде через сайт біржі кадрів

У Львівській області з’явиться кадрова біржа націлена на школярів, випускників вишів і людей з досвідом роботи, які можуть бути експертами чи консультантами. З іншого боку будуть представлені 350 підприємств. 


За словами голови Регіональної ради підприємців Львівщини Ростислава Сороки, керівники навчальних закладів не знають потреб ринку. Біржа ж стане своєрідним майданчиком, який демонструватиме реальний попит та пропозицію.

rostyslav-soroka

Ростислав Сорока, голова Регіональної ради підприємців Львівщини.

“Кадрова біржа – це механізм подання заявок чи презентації людського капіталу самими учасниками цього процесу, тобто якась вільна та доступна реєстрація на ресурсі. І реєстрація потенційних замовників цього ресурсу, тобто підприємств”

 

Підприємства зацікавлюватимуть майбутніх працівників пакетом доходів. Він включатиме легальне працевлаштування, гідну зарплату, харчування, компенсацію за проїзд або довезення до місця роботи, медичне страхування, навчання за рахунок компанії тощо.

Студенти, чи учні, які реєструватимуться для пошуку коштів для навчання, повинні будуть мати поручителя. І якщо в майбутньому цей студент відмовиться працювати на підприємстві яке оплатило його навчання, він поверне кошти з врахуванням коефіцієнту інфляції, з урахуванням облікової банківської ставки і, можливо, з врахуванням упущеної вигоди від роботи цього працівника.

Але якщо підприємство на момент завершення навчання не потребуватиме цього працівника, то цей дисконт може у нього викупити інший роботодавець.

Читайте також:


Запустили сервіс, через який можна обрати школу для дітей

Як львів’янам отримати відтермінування на оплату централізованого опалення

Визначили громадські проекти-переможці

Твій Бро LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають