LVIV.COM

Ще 9 песиків від ЛКП “Лев” – хто не встиг розібрати друзів?

Ще 9 песиків від ЛКП Лев - хто не встиг розібрати друзів?

Під'їхала нова підбірочка песиків від ЛКП "Лев". Хто ще не встиг вибрати собі друга - розбирайте!


 

Снек

Снек

10-річний виважений собака, який пережив чимало страждань на вулиці. Зокрема, коли його знайшли, шия тварини була перетягнута дротом. Наші ветеринари рятували та виходжували пса більше 2-х місяців. Зараз Снек вже здоровий, активний, надзвичайно розумний, дружелюбний та соціалізований і може стати найвірнішим другом. Добре гуляє на повідку. Шукаємо родину, яка зможе забрати цього красеня додому, щоб решту свого життя він прожив в любові та дружній атмосфері.

Діжонка

Красива ніжна собака, яку нам вдалося соціалізувати та відновити її віру в людей. Вона почала посміхатися та виходити на прогулянки і навіть виконувати базові команди. Собака, яка, швидше за все, народилася та виросла на вулиці, була лякливою, уникала людей. Стане для нової родини чудовим другом та охоронцем. На жаль, утримувати її в ЛКП "Лев" ми більше не маємо змоги, тож терміново шукаємо їй господарів!

Діжонка
Найда

Найда

Неймовірна кане корсо. Уже росла собака. Потребує люблячу родину, яка зможе приділити їй достатньо часу та подарувати свою любов. Найда слухняна, мудра і буде найвідданішим охоронцем. А ще вона обожнює гуляти і качатися по траві.

Лора

Лабрадор, яку так ніхто і не шукає! Швидше за все, її просто використали для народження цуциків та викинули, адже знайшли собаку в закинутій будівлі з нашийником та повідком. Після тривалого часу перетримки ніхто так і не зголосився її забрати. Собаці орієнтовно 10 років, потребує, щоб її любили та приділяли їй увагу, на яку вона заслуговує. Лагідна, любить лащитись та гуляти.

Лора
Ласка

Ласка

Біленька кудлата бородата собаця. Дуже дружелюбна, лагідна, спокійна. Чемно гуляє на повідку. Підійде на прилаштування в родину з дітками, які люблять тварин. З нею буде зручно навіть у квартирі.

Кнопа

Зворушлива маленька собаця розміром з кота. Ідеальний варіант для квартири. Вона молоденька, гарненька та чемна. Добре гуляє на повідку і дуже любить людей.

Кнопа
Нафаня

Нафаня

Невеличкий молоденький кобель. Надзвичайно потішний, чемний, обожнює гуляти, лащитися і качатися по траві. Дружить з Кнопою. Підійде на прилаштування в квартиру.

Краля

Молодесенька красуня з красивим каштановим окрасом і виразною мімікою. Гладкошеста, активна. Може жити в квартирі, чемно гуляє на повідку.

Краля
Розалі

Розалі

Знову розповідаємо про цю молоденьку красуню. Досі її так ніхто і не забрав додому, вона чудова, соціалізована, дуже любить людей. На вулиці така собаця не виживе.

Також, у ЛКП "Лев" пропонують трьох песиків з минулої підбірки, які досі не знайшли свого господаря. Це Іріс, Зіна та Патрік. Вони дуже чекають на друга!

ІрісЗінаПатрік

Познайомитись з песиками можна з 8:00 до 20:0 в ЛКП "Лев":

Додаткова інформація за тел.: (068) 5354545.

Твій Бро LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають