LVIV.COM

Що можна брати з собою в літак – подивись, які правила в авіаперевізників

Що можна брати з собою в літак - подивись, які правила в авіаперевізників

Що можна брати з собою в салон літака, які розміри мають бути в ручної поклажі і скільки вона може важити, дослідили у Tvoemisto.tv.


Для огляду вибрали шість авіакомпаній, які мають найбільше маршрутів з львівського аеропорту.

МАУ

Кожен пасажир може взяти на борт:

  • 1 жіночу або чоловічу сумку;
  • 1 невеликий фотоапарат або бінокль;
  • 1 портативний персональний комп’ютер;
  • пресу для читання під час польоту;
  • 1 парасольку або тростину;
  • 1 одиницю верхнього одягу;
  • 1 пару милиць.

Загальна вага вказаних предметів не повинна перевищувати 5 кг.

Якщо у тебе в квитку зазначено “тільки ручна поклажа”, то ти можеш взяти із собою сумку/пакет/коробку,  розмір якої становить 55 х 40 х 20, а вага – не більше 7 кг. Члени PanoramaClub можуть додатково перевозити плюс 5 кг багажу.

WizzAir

У салон літака безкоштовно можна взяти одну одиницю малої ручної поклажі, розміром 40 х 30 х 18. Якщо розмір поклажі більший (в межах 55 х 40 х 23) та не перевищує вагу 10 кг, його безкоштовно перевезуть у багажному відсіку.

Пасажирам із пріоритетною посадкою допускається можливість взяти з собою на борт літака ще одну додаткову сумку (40 х 30 х 18).

TurkishAirlines

Пасажири бізнес-класу турецької авіакомпанії мають можливість взяти дві одиниці багажу до 8 кг кожна, розміром 55 x 40 x 23. В економ-класі аналогічно, але безкоштовно допускається лише одна одиниця багажу.

LOT

Пасажир може безкоштовно перевезти сумку, розміром 55 х 40 х 23, вагою не більше 8 кг. Також безоплатним є перевезення однієї невеличної сумки з документами. Ноутбук чи фотоапарат мають бути запаковані в основному багажі.

Для пасажирів бізнес-класу передбачено два безкоштовних місця для поклажі вагою до дев’яти кг.

Ryanair

Перший літак Ryanair із львівського аеропорту вилетить 31 жовтня, а з 1 листопада авіакомпанія змінює правила перевезення ручної поклажі у салоні літака. Відтак із собою у літак можна взяти лише одну одиницю ручної поклажі, розміром 40 х 20 х 25. Все, що за розмірами більше та важить до 10 кг, можна перевозити лише за додаткову плату (8-10 євро) у багажному відсіку літака. Як і у випадку WizzAir, з пріоритетним правом посадки можна взяти ще один додатковий багаж.

ErnestAirlines

Кожен пасажир може брати із собою тільки одну ручну поклажу: враховуючи також ручки і колеса, сумка не може перевищувати 55 х 35 х 25 і 8 кг ваги. Якщо цю норму перевищити, поклажу заберуть до багажного відділення літака. У цьому випадку передбачена підвищена плата за багаж.

Під час реєстрації або посадки, у випадку нестачі місць, ручну поклажу можуть розмістити у багажному відділенні літака без додаткової платні.

Твій Бро LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають