LVIV.COM

Шахраї продавали в мережі неіснуючі автозапчастини. За день “наторговували” від 20 000 грн

Шахраї продавали в мережі неіснуючі автозапчастини. За день наторговували від 20 000 грн

З 2016 року в Україні діяла мережа, учасники якої продавали в інтернеті неіснуючі запчастини до автомобілів. Група з шести чоловік через ряд сайтів та майданчиків для продажів за день “заробляли” від 20 000 до 30 000 грн, пише Ain.


Як обманювали?

Шахраї пропонували запчастини за нижчими цінами, ніж в магазинах. Для отримання товару покупці мали попередньо сплатити повну вартість на картку. Пілся отримання грошей “продавці” зникали.

Для налагодження схеми шахраї створили кілька сайтів, які активно рекламували – на місяць рахунки за рекламу становили близько 50 000 грн. Працювали по всій території України, кожні два тижні “переїжджали” в інший регіон – щоб заплутати сліди. Також постійно змінювали контактні телефони та реквізити банківських карт. Всі банківські рахунки бул оформлені на підставних осіб. З повним списком номерів і рахунків можна ознайомитись тут.

Шахраї продавали в мережі неіснуючі автозапчастини. За день наторговували від 20 000 грн 1

Викрили групу співробітники Київського управління Департаменту кіберполіції та слідчого управління поліції Черкаської Національної поліції України. В “офісі”, який цього разу був розміщений в місті Умань Черкаської області, правоохоронці провели санкціонований обшук, в рамках якого вилучено комп’ютерне обладнання, понад два десятки мобільних телефонів і зошити з чорновою бухгалтерією.

Шахраї продавали в мережі неіснуючі автозапчастини. За день наторговували від 20 000 грн 1

За фактом скоєння протиправної діяльності поліція почала більш 15 кримінальних проваджень. Всі вони кваліфікуються за ч. 3 ст. 190 (шахрайство) Кримінального кодексу України.

Твій Бро LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають