LVIV.COM

Самбірський район планують повністю забезпечувати вітровою електроенергією

Самбірський район планують повністю забезпечувати вітровою електроенергією

У 2017-у на Львівщині мають розпочати проект із повного забезпечення районів відновлюваною енергетикою. Відтак першою може стати Самбірщина, пише Tvoemisto.tv.


“2016 рік став дуже важливим з погляду розвитку альтернативної енергетики. І справа не тільки у відкритті нових сонячних та вітрових електростанцій, а й у тому, що ми зуміли позиціонувати Львівщину як дуже вигідну платформу для інвестицій у розвиток відновлювальної енергії”, – каже Олег Синютка, голова Львівської ОДА.

Керманич ОДА також зазначає, що зараз Львівська область має чотири додаткові заявки на встановлення вітрових та сонячних електростанцій: “Вже наступного року у Старосамбірському районі запустять черговий етап вітроелектростанції, що дозволить повністю забезпечити завдяки відновлювальної енергетики один район”.

Раніше ми писали, що турецька компанія Атлас Глобал Енерджи планує збудувати вітрову електростанцію в Сколівському районі потужністю 20 мегават. Вартість проекту – близько €20 мільйонів.

Турецька компанія також говорить про те, що з часом потужність електростанції може зрости до 50 мегават. Будівництво ж перших вітротурбін заплановане на 2018 рік.

 

Твій Бро LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають