LVIV.COM

У Києві працює схема “розводу” перехожих з наркотиками та поліцією

У Києві працює схема розводу перехожих з наркотиками та поліцією

Кияни попереджають про новий “розвод” на вулицях міста: наркотики опиняються в сумці швидко і просто: дівчина просить показати дорогу, а поки жертва розбирається з маршрутом, підкидає пакет. Поліція також залучена – через кілька метрів патрульні наче випадково просять показати вміст кишень.


Про схему розповів киянин Максим Даніловський, який сам став потерпілим.

Дорогою на роботу до нього підійшла незнайомка та попросила показати дорогу. Аргументувала це тим, що: “у неї сів телефон, і вона не може карту глянути. Я як людина, яка працювала років 8 тому кур’єром без смартфону, ввійшов в положення. Починаю дивитися карту, а …. стоїть біля мене і уважно втиче в телефон, мені одразу стало підозріло що вона так сильно впритул стала до мене. Вирішив від гріха -притиснути гаманець в кишені вільною рукою. Показав я цій … дорогу і пішов в перехід біля Києвської русі. Спускаюсь і мене не покидає відчуття що це була якась схєма на лоха) В мене рюкзак воєнний -вирішив перевірити, там нічого цінного не було, але одразу кинулось в очі що два маленьких відділи розстібнула та ..! Стою я в переході біля житомирських носків і риюся в рюкзаці з думкою що та … могла потягнути. А вона і не хотіла! Знаходжу коробок з під сірників, а там трава!”

Виявивши коробку, потерпілий її викинув. Через кілька хвилин до нього підійшли правохоронці: “зі словами “доброго дня сержант Шукаюлохов. є щось заборонене? у нас наводка”. Після ретельних перевірок наплічника при свідках патрульні наркотиків не виявили, вибачились.

Потерпілий застерігає людей бути обережними і стежити за кишенями.

Твій Бро LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають