LVIV.COM

Розпочато голосування за громадські проекти Львова

Розпочато голосування за громадські проекти Львова

До 15 листопада кожен львів’янин може проголосувати за проекти, які будуть включені у міський бюджет. Це можна зробити на спеціальному сайті або прийшовши у Центр надання адміністративних послуг.

З усіма проектами можна також ознайомитися за допомогою карти:

Зараз на голосуванні 265 проектів. Найбільше у категоріях “Спорт”, “Комунальне господарство” та “Дорожнє господарство”.

У категорії “Велоінфраструктура” є лише дві ініціативи. Одна з них – про розмітку на велодоріжках – уже набрала більше 30-и голосів. Також є ідея облаштувати велопарковки біля шкіл у Винниках.

Розмітка велодоріжок

Серед спортивних поки лідирує проект будівництва футбольного поля зі шучним покриттям на Сихові з вартістю майже 3 млн гривень. За нього вже проголосували більше сотні львів’ян.

Близько ста голосів набрала наразі єдина громадська ініціатива в категорії “Охорона здоров’я”. Вона передбачає закупівлю реанімаційного обладнання для дитячої клінічкої лікарні на вул. Пилипа Орлика.

“Львів’яни можуть проголосувати на сайті громадського бюджету, увійшовши через BankID. Окрім того люди, які працюють або навчаються у місті, також зможуть проголосувати, але для цього їм потрібно піти у Центр надання адміністративних послуг. З собою вони мають взяти паспорт та студентський квиток, довідку з місця роботи чи документи, які підтверджують право власності», – прокоментував ZAXID.NET Орест Файфурка, начальник відділу громадського партнерства управління “Секретаріат ради” ЛМР.

Переможців визначать 20-го листопада.

Твій Бро LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають