LVIV.COM

Роман Городечний – перший львів’янин, що підкорив Еверест (фото) 💪

Роман Городечний - перший львів'янин, що підкорив Еверест (фото) 💪

Після підкорення вершини Роман одразу подзвонив дружині, пише Zaxid.net.


38-річний львів’янин підкорив вершину у складі української експедиції сьогодні, 14 травня, о 6:25.

Експедиція розпочалася 7 квітня у Непалі і триватиме орієнтовно до 6 червня 2018 року. Разом з Романом до складу експедиції також увійшли Дмитро Семеренко, Тарас Поздній та Ірина Галай, яка свого часу стала першою українкою, що підкорила вершину Евересту.

11 травня учасники вирушили з Базового табору, плануючи піднятись на Джомолунгму 14-15 травня.

Далі вони планують здійснити безкисневе сходження на гору Лхоцзе (8516), перейшовши на неї з Евересту. Такого переходу раніше не здійснював жоден український альпініст.

Зараз учасники повертаються до Базового табору – за пересуваннями команди на горі можна слідкувати онлайн через SPOT-трекер. Про усі деталі підйому Роман розповість повернувшись до Базового табору.

Роман Городечний - перший львів'янин, що підкорив Еверест (фото) 💪 Роман Городечний - перший львів'янин, що підкорив Еверест (фото) 💪Роман Городечний - перший львів'янин, що підкорив Еверест (фото) 💪 Роман Городечний - перший львів'янин, що підкорив Еверест (фото) 💪 Роман Городечний - перший львів'янин, що підкорив Еверест (фото) 💪 Роман Городечний - перший львів'янин, що підкорив Еверест (фото) 💪 Роман Городечний - перший львів'янин, що підкорив Еверест (фото) 💪

 

Твій Бро LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають