LVIV.COM

Як виглядатиме вул. Бандери після ремонту (до проекту залучили місцевих мешканців)

Як виглядатиме вул. Бандери після ремонту (до проекту залучили місцевих мешканців)

Вул. Степана Бандери стала першою, ремонт якої спланували мешканці Львова. Проект “Вулиця для всіх”, втілений Інститутом міста та містом Ляйпціґ, презентували 16 травня. 


Під час громадських та експертних обговорень обрали проект із збереженими деревами і вужчою дорогою (10,2 замість 11 метрів).

Ескізний план вулиці

“На проїжджій частині будуть велосмуги. Збережуть майже всі дерева. Пішохідні зони розширять, а місця для паркувань заховають в “мертвому” просторі, який ніхто не використовує. Ніде не буде підвищень, аби маломобільні групи населення могли пересуватись вільно”, – пояснили в Інституті просторового розвитку.

Проїжджу частину вулиці заасфальтують. Бруківка створює шум та вібрації, що негативно впливають на історичні будівлі. Її застосують для паркувальних зон.

Бруківка на парковках

Частина вулиці біля площі Кропивницького та церкви Святих Ольги та Єлизавети буде пішохідно-трамвайною. Кільце для автотранспорту створять на вул. Тобілевича.

Кілька парковок облаштують на проміжку між вулицями Митрополита Андрея та Героїв УПА. Велодоріжку прокладуть через зупинки громадського транспорту. Рух здійснюватиметься за принципом вул. Куліша: велосипедисти чекатимуть, поки водії зроблять посадку та висадку пасажирів.

Третю трамвайну смугу зроблять на перехресті Бандери, Антоновича й Митрополита Андрея. Рух автомобілів ліворуч заборонять, але створять нове кільце у напрямку вокзалу.

Проект ремонту вул. С. Бандери

Трамвайну колію біля церкви Магдалини змістять. З тротуару біля підпірної стіни зроблять велодоріжку, а пішохідну зону облаштують на пагорбі.

Проект ремонту дороги вул С Бандери

З правої сторони велодоріжки не буде, але створять розв’язки та ніші, куди можна буде заїжджати, аби не заважати тим, хто їде прямо.

Торік ЛМР обіцяла зробити ремонт вул. Степана Бандери у 2017 році.

Твій Бро LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають