LVIV.COM

ЦНАПи Львова щодватижні зупинятимуть прийом заявок на біометричні паспорти

ЦНАПи Львова щодватижні зупинятимуть прийом заявок на біометричні паспорти

Через величезний потік бажаючих, ЦНАПи міста щодватижні призупинятимуть електронний запис на виготовлення біометричних паспортів. Наразі, реєструватись можна буде з 15-го липня.


П’ять офісів ЦНАП перевантажені відвідувачами: прийом триває від 10 до 20 хв. За цей час встигають відсканувати документи та зняти біометричні данні людини. Оскільки облаштувати додаткові робочі станції не можуть через брак коштів, проблему вирішують по-іншому.

“Ми розрахували, скільки людей може бути записано в кожен ЦНАП на дві робочі станції, враховуючи період дня і завантаженість. Так, на 1 день електронно на прийом можуть записатися близько 16 людей. Також видаємо ще близько 16 талончиків на кожен ЦНАП для живої черги для тих, хто не має можливості записатися в електронній черзі. Проте видача готових паспортів відбувається постійно, і тут немає жодних обмежень”, – пояснила директорка департаменту адміністративних послуг.

З 15 липня електронний запис на отримання біометричного паспорту відновлять на два тижні, і в такому режимі ЦНАПи міста продовжуватимуть свою роботу.

Твій Бро LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають