LVIV.COM

Prometheus запустив безкоштовні курси підготовки до ЗНО

Prometheus запустив безкоштовні курси підготовки до ЗНО

Тепер можна зекономити на репетиторах з історії, математики, мови та літератури.


Для кого?

Спочатку курс орієнтувався на дітей з окупованих територій, школярів з сіл та учнів, які проходили навчання екстерном. Зараз ним можуть користуватись всі учні, які хочуть не лише підготуватись до ЗНО, але й покращити знання. Цикл лекцій починається з 7 класу.

Що вивчатимуть?

  • Математика – повний курс шкільної програми створений так, щоб учень міг самостійно вивчити всі теми в логічній послідовності;
  • Українська мова – складається з 7 модулів: фонетика, орфографія, лексика, фразеологія, словотвір, морфологія та синтаксис. Спікери розглядатимуть ті питання, які найчастіше зустрічаються в тестах:
  • Література – курс починається з часів усної народної творчості до періоду Шістдесятників, а щоб учні легше запамятали сотні текстів, викладачі використовуватимуть відео- та аудіозаписи творів, які були покладені на музику.
  • Історія України – від часів заселення території до сучасності. Учні освоять не тільки основні події і дати, необхідні для здачі ЗНО, але й зможуть аналізувати найважливіші події України і людства.

Реєструйся на сайті.

Раніше Міносвіти оприлюднило старт і дедлайн реєстрації на ЗНО-2018.

Твій Бро LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають