LVIV.COM

Прогноз погоди на тиждень – подивись, коли будуть найсильніші грози

Прогноз погоди на тиждень - подивись, коли будуть найсильніші грози

ТвійБро переглянув прогноз погоди на сайтах sinoptik.ua, gismeteo.ua і радить витягнути з шафи дощовик, бо обіцяють таке:


Сьогодні, 25 червня, температура коливатиметься в межах 10-19 градусів тепла. Протягом дня синоптики прогнозують хмарну погоду, а ввечері можливий дощ з грозами.

Завтра, 26 червня, в першій половині дня небо має бути ясним, проте вдень воно затягнеться хмарами, а ввечері почнеться дощ з грозою. Температура знову підніметься до 19 градусів вище нуля.

В середу, 27 червня, дощів не прогнозують, проте має бути хмарно. Температура повітря – від 14 до 22 градусів тепла.

В четвер, 28 червня, синоптики попереджають про дощ з грозами протягом всього дня. Температурний максимум – 23 градуси вище нуля.

В п’ятницю, 29 червня, знову буде похмуро з великою ймовірністю дощів протягом всього дня. Температура коливатиметься в межах 19-25 градусів.

В суботу, 30 червня, синоптики очікують хмарність з проясненнями та невеликий дощ. Температура підніметься максимум до 19 градусів.

В неділю, 1 липня, протягом дня буде хмарно, а під вечір обіцяють дощ. Синоптики прогнозують температуру в межах 13-16 градусів тепла.

Мегас Анна LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають