LVIV.COM

Проект “Львівської політехніки” отримає понад 1,5 млн євро від ЄС

Проект Львівської політехніки отримає понад 1,5 млн євро від ЄС

Науково-дослідницький проект НУ “Львівської політехніки” по наноінженерії отримає 1 млн 692 тис. євро за програмою ЄС з досліджень та інновацій “Горизонт 2020”. Про це  повідомила прес-служба Міністерства освіти України.


Що досліджують?

Науковці проекту IMAGE вивчають нові шляхи використання анізотропних матеріалів (це кристали, заготовки сплавів і т.д.). Результати допоможуть створити новітні оптоелектронні пристрої. Це спростить наукоємне виробництво не тільки в Україні, а й закордоном.

Хто працює?

Керівник проекту – професор кафедри телекомунікацій Львівської політехніки Анатолій Андрущак. Це вперше, коли український виш у межах конкурсу MSCA-RISE програми «Горизонт 2020» отримав статус координуючої установи. До проекту мають долучитися ще восьмеро партнерів. Це університети та фірми, які займаються вивченням технологій та наноінженерії.

В проекті беруть участь фахівці різних галузей: оптики, матеріалознавства, інформаційних та нанотехнологій. Основна частина коштів піде на відрядження науковців за кордон, щоб вони мали нагоду працювати в добре обладнаних лабораторіях.

Реалізувати проект планують за чотири роки.

Твій Бро LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають