LVIV.COM

Про музику, секс і відро горілки – Львівський Танцювальний Клуб 🎧

Ділися або не палися

Про музику, секс і відро горілки - Львівський Танцювальний Клуб 🎧
Марина Романцова

Львівський Танцювальний Клуб - це музичний гурт зі Львова, який сповідує альтернативний реалізм. "Толік Фламінго", "Дід Панас", "Відро горілки". Музло про бомжів і реальне життя. Вони НЕ танцюють. Але знають, що робити, коли горить голова і перед концертом вибухає генератор живлення.


Ми не танцюєм

- Егей, хлопці з ЛТК, відчиняйте!
- Там відкрито, заходь!

Гаражна інтелігенція

Офіс знаходиться в центрі. Підіймаюсь дерев'яними сходами і заходжу. У великій кімнаті багато крісел, за стіною чую шум: працюють люди. П'ятеро хлопців і єдина дівчина з ЛТК дивляться на мене. А я дивуюся - де гараж?

"Кожен великий стартап починався з гаражу. У "Apple" був гараж, у "Microsoft" був гараж. В нас теж є! От так на Сихові зародилася творчість Львівського Танцювального Клубу".

Гараж

Гараж до ремонту

Гараж (до ремонту)

"Ще коли там не було ні вікон, ні рам, перше, що ми затягнули - диван. Три кілометри пішки несли його по Сихові! На початку інтер'єр нашого гаражу був в бабиному стилі - всюди коври, старі радянські меблі.

Зараз там є ремонт і теплий п'єц, біля якого гріємся і співаєм".

Ремонт в гаражі

П'єц

В ЛТК їх шестеро: Андріан Попович (вокал і гітара), Павло Муха (вокал і тромбон), Роман Гречило (бас-гітара), Іван Прокудін (ударні), Анастасія Ільків (клавіші) та Олексій Сов'як (гітара).

Але все починалося з двох.

"ЛТК почався з пісеньок під гітару. Андріан знав три блатні акорди, Павло сипав перлами. Що бачили, про те і співали; інколи накладали тексти на всілякі блюзові мелодії. Пізніше грали на квартирниках і літературних читаннях.

Насправді, ми не створювали гурт. Нам помогли люди. Вони запитували, чому мало такої музики, як в нас, а ми зрозуміли, що вони хочуть чути".

Гаражна рамантіка

Гаражна рамантіка

У теперішньому складі Роман виконує роль "батька".

"В кожного з нас є якісь свої відхилення: хтось може запізнитися, хтось ще щось. От Роман нас завжди дисциплінує, організовує. А ще - гостить справжньою кавою! З коньяком".

Як вибухав генератор

Та не все в історії ЛТК складалось весело. Траплялись і невдачі.

"В Тернополі мали грати на дні міста. Прийшли, стоїмо, чекаємо, вже хочемо виступати... Багато людей на нас чекає. Оголошують нас, ми виходимо... І тут по всьому району виключили світло на 4 години! Накрився наш виступ.

Також була історія, коли мали грати у Березові на Bander Fest. Сцена була на горі, куди ми заїхали бусом. Йдем собі як королі з інструментами... І коли майже дійшли до сцени, вибухнув генератор живлення!

Ніхто не постраждав, але на сцену того дня так і не вийшли. Зате познайомились з багатьма цікавими людьми".

Бандер Фест

Як два рази голова горіла

Павло: "Одного разу Андріан дав мені в руки лак і я себе нечаяно підпалив".

Андріан: "Все почалося з того, що дівчата лишили в гаражі лак для волосся. А мені подобалось робити струмінь вогню з запальнички і лаку. Таке собі жерло вулкану в повітрі! Павло від того постійно тікав.

І якось, коли кришка лаку поламалась, Павло вирішив його взяти і трохи пшикнути на стіну. Бере запальничку, хоче пшикати, щоб була яскравіша картина... А оскільки він погано бачить, то так наблизився до того лаку, підпалив... Вибух!

Павло починає кричати, руки горять, каплі лаку по всьому гаражу.  Кричу: "Туши"! А воно горить: горить парасоля, горять нові штани мого кума, горить диван. Я не є злий, але сміявся з того і не міг зупинитися. Трохи вдалося потім потушити".

Павло: "Другий раз такий факел був коли я вирішив підпалити голову, як в "Один вдома". Думали на концерті таке застосувати, ефектно виглядає... Але трохи не розрахували і я після того налисо побрився".

Павло Муха

Заповіт

17 грудня гурт презентуватиме свій новий альбом. З цим теж не все просто:

"Крім альбому, ми записали ще одну пісню. Але зараз її ніхто не почує, бо дали заповіт опублікувати її, коли ми помремо. Щоб передавалася по сім'ї, по родині, а внуки казали: "а во мій дідо був такий!".

Як твориться музло

"Для репетицій ми орендуємо студію. Раніше грали в гаражі, але зараз в нас там зона душевного відпочинку. Для репетицій тіснувато і не дуже зручно, бо гараж на Сихові.

В конкретно домовлений час приходить Роман і годину чекає всіх решта. Потім приходимо ми і всі получаєм від нього пілюлів. Починаємо працювати.

Часто вживаємо суржик, але то стьоб - нікого не хочем образити. В піснях любимо правду, показуєм те, що є. Піднімаєм реальні теми, не прикрашаємо. Менше про любов, більше про емоції, музу. Робимо не штучно, а шукаєм цікаві асоціації.

Музику пишем так - хтось приносить ідею і ми всі її розвиваємо, джемим. Пісню можемо придумати як за годину, так і за цілий день. А вже потім починається запис, корекції і концерти.

Про секс

"У нас є купа пісень, до кольору до вибору. Є лірика про любов, є сатиричні тексти. Є політика, без неї ніяк. Бойовики, історії про кохання, депутатів, водіїв маршрутки. Є сумні пісні, веселі, про людей. Не обмежуєм себе в стилі, співаєм про що хочем. Є і про секс.

Але сексуальні пісні перероблюємо потім в лірику. Часто на репетиціях буває, грає Настя якусь гарну чуттєву мелодію, таку ліричну, красиву... А я (Павло) починаю щось вигадувати, співати і бачу, як Настю вже сіпає від того тексту. Вона так грає і дьоргається, брова сіпається. Трохи смішно, але музика-то гарна!".

Новий альбом

Що каже мама?

"Наші батьки - то найбільші критики. Андріанова мама завжди нас сповідає - така, каже, музика файна і щоб так зіпсувати словами! Та й іноді бабулі нам говорять: "Я розумію, то всьо молодьож, але хочеться почути якогось вальсу або польки".

Але ми розуміємо, бо людям після роботи хочеться відпочити, послухати щось знайоме. Але не свою музику ми не граєм".

З концерту

Як випити відро горілки?

То у ЛТК така пісня. Але хлопці поганого не порадять:

"Треба їхати в Карпати! Головне, щоб в Ворохту. Бо "Відро горілки" ми написали в Ворохті - було де черпати натхнення.

А найголовніше: треба правильно пити, під музику ЛТК. Або разом з нами".

Знаки лтк

Го на концерт?

9 лютого український фанк гурт ЛТК ( Львівський Танцювальний Клуб) презентує ексклюзивну концертну програму «Freek Edition» в клубі Picasso.
Особлива клубна атмосфера, шоу та декорації!!

Крім того артисти заявили про свою готовність ділитись з аудиторією найпотаємнішими бажаннями та секретами. На концерті ви почуєте старі добрі пісні такі як <Толік фламінго», пісні з нового альбому та ексклюзивний матеріал який афішувався тільки в закритих колах. Квитки можете придбати за цим посиланням або приймай участь у розіграші квитків на нашій сторінці у FB.

Зараз читають