Понад 160 львів’ян спробують прожити тиждень, створюючи мінімум сміття

Понад 160 львів’ян записалися на соціальний експеримент громадської ініціативи Zero Waste Lviv, який триватиме з 3 по 10 квітня. Учасники кожного дня отримуватимуть завдання від організаторів, що має зменшити продукування ними сміття до мінімуму.


Організатори в інформації про подію в фейсбуці зазначають, що понад 90% сміттєвого кошика — це ресурси, вкинуті намарне. Тому вони хочуть з’ясувати, які особисті практики та способи співжиття львів’ян можуть створити культуру Zero Waste у місті.

“Через складну сміттєву ситуацію у Львові ми на собі переконалися, яким же все-таки важливим є сміття! А точніше, його кількість і небезпека. Експеримент стане поштовхом для львів’ян піклуватися про довкілля та власне здоров’я і, звичайно, замислитись над тим, про що раніше навіть не думали. Автори найкращих фото, найкорисніших постів і найстаранніше виконаних завдань отримають призи. Також на учасників чекають Zero Waste пікніки, перегляд фільму про довкілля, ефіри на радіо та “творча революція”, — говорить Ірина Миронова, організаторка екcперименту.

Для участі в екcперименті можна зареєструватися за цим посилання.

➤ Чи є життя після коду або що роблять колишні деви у TechMagic?