LVIV.COM

Понад 160 львів’ян спробують прожити тиждень, створюючи мінімум сміття

Понад 160 львів'ян спробують прожити тиждень, створюючи мінімум сміття

Понад 160 львів’ян записалися на соціальний експеримент громадської ініціативи Zero Waste Lviv, який триватиме з 3 по 10 квітня. Учасники кожного дня отримуватимуть завдання від організаторів, що має зменшити продукування ними сміття до мінімуму.


Організатори в інформації про подію в фейсбуці зазначають, що понад 90% сміттєвого кошика — це ресурси, вкинуті намарне. Тому вони хочуть з’ясувати, які особисті практики та способи співжиття львів’ян можуть створити культуру Zero Waste у місті.

Понад 160 львів'ян спробують прожити тиждень, створюючи мінімум сміття

“Через складну сміттєву ситуацію у Львові ми на собі переконалися, яким же все-таки важливим є сміття! А точніше, його кількість і небезпека. Експеримент стане поштовхом для львів’ян піклуватися про довкілля та власне здоров’я і, звичайно, замислитись над тим, про що раніше навіть не думали. Автори найкращих фото, найкорисніших постів і найстаранніше виконаних завдань отримають призи. Також на учасників чекають Zero Waste пікніки, перегляд фільму про довкілля, ефіри на радіо та “творча революція”, — говорить Ірина Миронова, організаторка екcперименту.

Для участі в екcперименті можна зареєструватися за цим посилання.

Твій Бро LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають