LVIV.COM

Поділись досвідом зі школярами в рамках Години Коду ⌨

Поділись досвідом зі школярами в рамках Години Коду ⌨

В грудні відбудеться всесвітня акція Година Коду для школярів – гарна можливість поділитися своїм досвідом з майбутніми програмістами!


Що таке Година Коду?

Година Коду – програма популяризації інформаційних технологій серед школярів, створена у 2013 році організацією Code.org. Кожного року в тиждень інформатики десятки мільйонів учнів зі 180 країн беруть участь у акції, мета якої – залучити все більше школярів та показати, що програмуванням може займатись кожен, незалежно від віку, соціального стану чи знань.

Глобальний рух  підтримують Барак Обама, Білл Гейтс та Марк Цукерберг, а відомі ІТ компанії вже створюють спеціальні навчальні програми для школярів. Всього до масової кампанії долучились близько 400 партнерів та 200 000 викладачів.

Що буде у Львові?

Цього року 100 львівських шкіл приєднаються до руху, який відбудеться у тиждень інформатики з 4 по 10 грудня. Вчителі разом з менторами-розробниками ігор, власниками і менеджерами ІТ-компаній, успішними програмістами і бізнесменами проводитимуть заняття та навчатимуть школярів азів програмування.

Хочеш поділитися знаннями із сфери ІТ зі школярами? Приходь до школи та проведи урок за програмою code.org для учнів 8 та 9 класів, але спочатку зареєструйся тут!

Твій Бро LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають