LVIV.COM

Платне VS Стихійне – в якому наметовому містечку на ZaxidFest краще?

Ділись, Бро

Марина Романцова

ZaxidFest 2017, що відбувався з 18 по 20 серпня у Родатичах, залишився в спогадах. На фест, як завжди, навідалось багацько людей з усіх куточків світу. Хтось купив абонемент у платне містечко, комусь веселіше жити у стихійному. Але чи є якась суттєва різниця між тим, де зупинитись? Йдем дивитися фотки і порівнювати!


До речі, а де зупинявся/лась ти? Напиши в коментах!

 

Вода

Стихійне містечко

Фестиваль не забезпечив питною водою тих, хто зупинився в стихійному містечку. Навіть на території фесту, куди не можна було заходити зі своїми напоями, не поставили бочок з водичкою. Щоб зварити їсти, треба було йти до села і просити набрати воду з криниці, або привозити у бутлях свою. 

Платне містечко

Для тих, хто купив абонемент в платне, воду привезли. На території містечка стояли кілька величезних цистерн з питною водою і писаними від руки попередженнями, як негарно чистити зуби та мити фрукти цією водичкою (бо покарають вищі сили).

фото умовне

Душ

Стихійне містечко

Цьогоріч ті, хто не мали абонементу в платне містечко, могли сходити в душ за 30 грн. На столі у хлопців, які сиділи на вході, стояли шампунь та кондиціонер - ними можна було скористатися за 10 грн. Фен, на щастя, давали безкоштовно. Пригадуючи, що воду для душу тягнуть з озера і що минулого року всі могли скупатися безкоштовно, запитую, чому так.

"Щоб спонукати людей купувати абонементи в платне", - пояснили хлопці. 

Платне містечко

У платному містечку душем можна було скористатися безкоштовно. Скупатися можна було коли хочеш, дочекавшись своєї черги. Також, тут були умивальники, щоб почистити зубки або помити фрукти та посуд. 

Дрова

Платне містечко

Тут дрова давали безкоштовно з 10:00 до 23:00. Збирати їх не треба було - просто йти та візьми!

Туалети

Стихійне містечко

Для стихійного містечка туалети не поставили. Єдині відхідники, куди можна було забігти, знаходилися на території фестивалю. А там, де минулоріч стояли ряди готових до використання біотуалетів, зробили автостоянку.

Платне містечко

На території містечка знаходились туалети, куди могли зайти тільки ті, що купили абонемент в платне. З плюсів - не треба далеко бігати зранку і шукати відповідний кущ.

Озеро

Стихійне містечко

Всі проходи до озер Чарівної Долини наглухо замурували парканом. Залишалось лишень мріяти про прохолодну водичку, мліючи від спеки.

Платне містечко

В платному проходи до озера ніхто не прикривав. Можна було купатися!

Їжа

Стихійне містечко

Столиків не було. Щоб поїсти, треба було або купити їжу у селі, або чекати селян, що носили і продавали домашнє, або привезти з міста своє.

Платне містечко

Тут були і столики, де поїсти, і стояли люди, що продавали алкоголь, воду та закуски. Ціни - "фестивальні".

Охорона

Стихійне містечко

Тут не було ні патрулів, ні охорони на вході. Єдиним заходом безпеки були "кордони", які всі робили хто з чого: зі скотчу, ізоленти, туалетного паперу тощо. Лишати речі в наметі - на свій страх і ризик.

Платне містечко

Була і охорона на вході, і ходила дівчина-патрульна, і наметове містечко з усіх сторін обнесли парканами. Однак, на фейсбуці відвідувачі повідомили, що і за таких умов у них вкрали рюкзак.

Атмосфера

Тут ніяк не можна поділитися на табори. Що у платному, що у стихійному містечках тусили дуже круті люди (а інколи навіть унікальні персонажі). Головне не де ти, а з ким!

Зараз читають
×