LVIV.COM

Петиція про заборону в Україні “пропаганди ЛГБТ” зібрала понад 25 тис. підписів

Петиція про заборону в Україні пропаганди ЛГБТ зібрала понад 25 тис. підписів

Електронна петиція щодо популяризації традиційних сімейних цінностей та інституту сім’ї, а також заборони пропаганди ЛГБТ та гей-прайдів в Україні набрала понад 25 тис. підписів, необхідних для того, щоб її розглянув президент.


Автор (голова Асоціації місіонерських церков євангельських християн України, та діючий пастор євангелістської церкви у Києві) закликає президента:

  • звернутися з посланням до народу України та парламенту щодо підтримки, захисту та популяризації традиційних сімейних цінностей;
  • розробити та видати указ про загальнодержавну стратегію захисту та популяризації традиційних сімейних цінностей та інституту сім’ї;
  • розробити та внести до парламенту законопроект про заборону пропаганди і популяризації різних видів девіантної статевої поведінки й антисімейних ідей.

Він є автором ще кількох петицій до уряду та Парламенту з вимогою заборони «антисімейних ідей», зокрема гей-парадів та тематичних фестивалів. Всі ці петиції активно промувалися у середовищі євангельських християн.

Твій Бро LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають