LVIV.COM

Періс Хілтон приїде у Львів на відкриття “Гранд Готелю”

Періс Хілтон приїде у Львів на відкриття Гранд Готелю

Американська модель, співачка та акторка Періс Хілтон разом із своїм нареченим Крісом Залкою приїде у Львів на урочисте відкриття “Гранд Готелю”. Зіркова пара мандруватиме Україною, а 31 березня вони будуть у Львові, повідомляє ZAXID.NET.


 Дідусь Кріса Залки був українцем, тому пара вирішила відвідати місця, де він ріс. Власник “Гранд Готелю” Григорій Козловський вирішив скористатись моментом, і запросив зірок на відкриття готелю після реконструкції:

“Так, Періс Хілтон буде на відкритті – це вже остаточно домовлено. Справа в тому, що саме в кінці березня Періс зі своїм нареченим запланували відвідати Україну. Вони приїжджають за два дні до відкриття, бо хочуть відвідати місця, пов’язані з дитинством дідуся її майбутнього чоловіка. Готель готовий вже практично місяць, але офіційне відкриття ми вирішили зробити саме під час їхньої поїздки до України”.

Скільки Періс Хілтон отримає за свою присутність на відкритті, власник готелю не розповідає. Однак чутки про попередню суму – $500 тис., спростовує.

“Повірте, наші зірки мають значно більші гонорари, ніж та символічна сума, яку отримає вона. Та інформація, яку поширюють у ЗМІ, що нібито Періс отримає за це 500 тис. доларів, не має нічого спільного з дійсністю. Це – величезні гроші, просто неймовірні. Можливо, якби це був спеціальний приїзд, це б і коштувало стільки”, – сказав бізнесмен.

Також зірка отримає пожиттєве безкоштовне проживання в “Гранд Готелі”.

“Вона і так буде мати безкоштовне пожиттєве проживання в «Гранд Готелі». Я завжди буду радий такій гості”, – додав Григорій Козловський.

Твій Бро LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають