LVIV.COM

Перевір по карті злочинності Львова, чи у безпечному районі ти живеш

Перевір по карті злочинності Львова, чи у безпечному районі ти живеш

На карті кольори змінюються у залежності від важкості злочинів та їхньої концентрації. Всі показники є офіційними даними львівської поліції за три роки (з 2015 по 2017 рік). Карту створили журналісти Zaxid.net, ознайомитись з нею можна за цим посиланням.


Статистичні дані, які опрацювали журналісти, охоплюють 18,7 тис. злочинів. Автори карти аналізували всі можливі правопорушення – від вуличних крадіжок і бійок до вбивств і грабежів.

Перевір по карті злочинності Львова, чи у безпечному районі ти живеш

Також автори зазначають, що реальна кількість злочинів у місті була більшою, але при роботі вони відкинули ті правопорушення, які були без адрес чи мали неіснуючі адреси.

За допомогою фільтрів можна переглянути не тільки статистику правопорушень у тому чи іншому місці, а й конкретні злочини.  Окрім того, при максимальному наближенні з’являються маркери з детальною інформацією про кожен інцидент (тип злочину, місце та дата скоєння).

Автоки карти попереджають, що маркери злочинів на карті можуть не відповідати точному місцю скоєння правопорушення, оскільки вони базуються на прив’язці до конкретних адрес. Тому, наприклад, злочини, скоєні у парках, реєструються за адресами найближчих будинків.

Твій Бро LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають