Спецпроекти

Перед головним вокзалом змінять схему руху транспорту (візуалізація)

На площі Двірцевій перед залізничним вокзалом у Львові повністю змінять схему руху транспорту. Перед входом облаштують окрему смугу для таксистів, а також для громадського транспорту.


“Насамперед ми розділимо смуги громадського та приватного транспорту, тому що в години пік, коли стоять автомобілі, вони не дають проїхати, ані автобусам, ані маршруткам”, – каже головний архітектор Львова.

Для відвідувачів зроблять смуги, де вони зможуть залишити авто на півгодини безкоштовно, якщо залишати на триваліший час, то людям доведеться платити.

“Також буде змінене трамвайне кільце. Ці роботи, які зараз тривають, вони йдуть до початку кільця. Кільце буде збільшене у формі такого складного еліпсоїда, і буде збільшена кількість зупинок трамваїв до шести. Також будуть місця для відстою трамваїв, що очікуватимуть своєї черги. Таким чином ви бачите, яка площа схематично з’являється для пішоходів, велосипедистів і просто для відпочиваючих”, – додав архітектор.

Перед входом у залізничний вокзал облаштують трамвайну зупинку, а також встановлять інформаційний пункт, де туристи зможуть безкоштовно отримати інформацію про громадський транспорт, заклади харчування, ресторани.

Гроші на реконструкцію площі Двірцевої повинні виділити наступного року.

➤ Архітектура для людей, або як столітні традиції працюють в сучасних житлових просторах