LVIV.COM

Патрульні затримали дівчину, яка в центрі міста розмальовувала сідниці хною

Патрульні затримали дівчину, яка в центрі міста розмальовувала сідниці хною

Дівчина щодня в центрі Львова продає сувеніри та робить розпис по тілу хною. Затримали її через непристойну поведінку та відсутність дозволів на господарську діяльність, повідомляє Leopolis.news.


Що сталось?

У вівторок, 5 червня патрульні затримали Марію Дарміць на проспекті Свободи. Як стверджує прес-служба поліції, жінку затримали через відсутність дозвільних документів на господарську діяльність та непристойну поведінку в публічному місці.

Патрульні затримали дівчину, яка в центрі міста розмальовувала сідниці хною

“5 червня, на пр. Свободи, близько 12:42 до патрульних звернулись по допомогу працівники ДОП Галицького ВП ГУНП про те, що громадянка 1985 р. н. вчиняє протиправні дії, опір та злісну непокору стосовно працівників поліції, відмовилася показати документи, які посвідчують особу на законну вимого поліцейського, проводить незаконну господарську діяльність без державної реєстрації, розмальовує сідниці розписом мехенді, чим принижує людську гідність та мораль, а також аморально себе поводить відносно осіб чоловічої статі” – повідомляє прес-служба поліції.

Як стверджує сама Марія, патрульні підійшли до неї, сказали, що заарештовують її, заламали руки і хотіли одягти наручники.

Дівчину затримали та доставили в опорний пункт поліції на проспекті Свободи. Патрульні склали протокол затримання. Дільничий оформив адмінматеріали за 185 КУпАП (злісна непокора правоохоронцям) та 164 КУпАП (порушення порядку провадження господарської діяльності). Після оформлення матеріалів, її відразу відпустили.

Твій Бро LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають