LVIV.COM

Опублікували одну з останніх статей Стівена Хокінга

Опублікували одну з останніх статей Стівена Хокінга

Стівен Хокінг писав статтю про можливість існування паралельних всесвітів у співавторстві із бельгійським фізиком Томасом Хертогом. Опублікували роботу в науковому виданні Journal of High Energy Physics, повідомляє the Guardian.


Суть статті полягає в тому, що реальність  може складатися з безлічі всесвітів, але кожен з них не буде серйозно відрізнятися від того, що відомий нам. Науковці розглядають більш просту картину еволюції всесвіту, ніж безліч теорій, запропонованих раніше. Нова теорія відштовхується від досліджень, які Хокінг і американський фізик Джеймс Хартл проводили ще у вісімдесятих роках минулого століття, і доповнює їх більш сучасним математичним обґрунтуванням з використанням теорії струн.

Робота, завершена всього за тиждень до смерті Хокінга. За поеперадніми повідомленнями відомо, що ця стаття буде не останньою, де в авторах вказано ім’я Хокінга. Над як мінімум ще двома статтями, співавтором яких виступив Хокінг, зараз працюють його колеги – Ендрю Строминджер з Гарварду і Малькольм Перрі з Кембриджа.

Твій Бро LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають