LVIV.COM

В Україні вводять обмеження до трьох посилок без податків. Що це означає?

В Україні вводять обмеження до трьох посилок без податків. Що це означає?

Верховна Рада України обмежила кількість посилок, які можна отримати без сплати податків і Президент підписав цей законопроект. Панікувати рано, зміни вступають в силу з 1 січня 2019 року. Давай розберемось, що зміниться. 


Скільки посилок я зможу отримати без сплати податків?

На одну адресу протягом місяця можна буде отримати три міжнародні посилки, в кожній з яких вартість товарів не повинна перевищувати 150 євро. Таким чином, за місяць в закордонних інтернет магазинах можна закупитися на 450 євро, але розбивати їх на три посилки по 150 євро.

Як митниця рахуватиме посилки?

Автор поправки про обмеження безмитного ввезення заявляв про створення спеціального реєстру посилок, який вестиме ДФС. Проте, в самому законі не прописаний механізм, за допомогою якого можна було б враховувати кількість посилок, а також вартість товарів в них. Тож поки це питання залишається відкритим.

Скільки потрібно буде заплатити за розмитнення четвертої посилки?

До ціни за четверту і всі наступні посилки додай 20% ПДВ і мито – 10% від повної вартості товару.

Я зможу привезти техніку сам?

Ти можеш купити техніку за кордоном і самостійно привезти в Україну. Її вартість не повинна перевищувати 500 євро, якщо ти перетинаєш наземний кордон і 1000 євро в аеропорту. Щоправда, ти повинен перебувати за кордоном не менше 24 годин і ввезти без сплати податків зможеш девайс один раз протягом 72 годин. Якщо ти порушиш цей часовий інтервал, ліміт безмитного ввезення товарів автоматично знизиться до 50 євро.

Що є зараз?

Ціна посилки без сплати мита така ж сама – 150 євро. Але кількість посилок поки не обмежена.

Твій Бро LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають