LVIV.COM

Нові ІТ House: що змінилось та як купити

Ділися або не палися

Нові ІТ House: що змінилось та як купити

Навесні 2017-го здадуть в експлуатацію перший IT House. СЕО Львівського ІТ Кластеру Степан Веселовський розповів нам, що у ньому продали вже усі квартири. На черзі три нові проекти, щоб запропонувати львівським IT-спеціалістам нове житло.

IT House Lviv

Перший: IT House 2.0. Це декілька вдосконалених версій першого будинку.

Другий: IT House Premium матиме менше квартир з більшою площею. Тут мають бути просторіші тераси, ком’юніті- та кідс-руми. Також у мешканців буде можливість зробити басейн.

І третій: IT Village. Це котеджне поселення з мінімумом парканів за прикладом "американського села": "Ми хочемо, щоб мешканцям IT Village було комфортно, тому там буде дитячий садочок, магазини, соціальні сервіси тощо".

Поки немає точних локацій майбутніх будинків. IT House Premium буде розташований у районі майбутнього ІТ Park. Щодо розташування IT Village поки нічого невідомо.

"Наразі ми визначилися з ділянками у різних районах Львова, але для того, щоб обрати, де з’явиться перший будинок, ми проводимо пребукінг. Він потрібен, аби зрозуміти, в якому районі нові будинки потрібні найтерміновіше", — каже СЕО Львівського ІТ Кластеру Степан Веселовський.

 

IT House Lviv
IT House Lviv
IT House Lviv
IT House Lviv

Зараз проводять попередню резервацію у трьох проектах:

  • для IT House 2.0 є можливість обрати бажаний район міста для нового будинку;
  • для IT House Premium можна вибрати розмір квартири;
  • для IT Village зарезервувати будиночок.

Щодо вартості нових IT-домівок інформації поки немає.

Що у цих домівках "не так"?

На сьогодні у Львові пропозиція нового житла перевищує попит. Проте СЕО Кластеру запевняє, що їхня пропозиція якісно відрізняється.

"Ми будуємо спільноту сусідів. Ми хочемо, щоб мешканці знали один одного, віталися, проводили разом час і збиралися на свята. Саме тому ті, хто купляє квартири в IT House, знайомляться задовго до закінчення будівництва. Будинок не розділений на під’їзди, там спільний хол. Тому мешканці будуть постійно зустрічатися там. Окрім того, там є комьюніті-рум, де, наприклад, можна влаштувати спільний перегляд фільму, та дитяча кімната, де діти зможуть грати один з одним", — переконує він.

Також згадують, що вони стараються використовувати альтернативні джерела енергії. Відтак, у першому IT House встановили сонячні колектори, які мають частково нагрівати воду у батареях.

Ще одне "не так" — мешканці самі вирішують, що робити з вільними приміщеннями. Вони, наприклад, можуть віддати їх для бізнесу чи використати як комори.

Фішкою IT-домівок є те, що покупці можуть обрати одне із запропонованих планувань квартири. Або ж запропонувати своє дизайнерське рішення.

IT House

Як купити?

Перше, що треба — працювати в IT-індустрії. Це зумовлено тим, каже Степан Веселовський, що є ідея створити спільноту айтішників у місті. Планують, що 80% мешканців IT House 2.0 будуть саме айтішниками.

Наразі можлива лише передрезервація. По суті, у зараз хочуть вивчити попит на нові будинки у певних районах міста. Обіцяють наступного року оголосити точні локації IT-домівок та розпочати будівництво.

Також мають надати можливість платити за квартиру не одразу: "Як і для першого IT House ми пропонуватимемо кредити та безвідсоткове розтермінування", — каже Степан Веселовський. Щодо точних строків та відсоткових ставок поки не уточнюють.

 

IT House Lviv
Зараз читають