LVIV.COM

Найближчими днями у Львові збережеться спека 35 – 37° – як вберегтися

Найближчими днями у Львові збережеться спека 35 – 37° - як вберегтися

2 – 4 серпня у Львові і Львівській області збережеться спека 35 – 37° (крім гірських районів), повідомляє Львівський гідрометцентр. Надзвичайники нагадують правила, які допоможуть значно легше пережити спекотні дні.


Як поводитись під час спеки на вулиці?

Перш за все, тримайтеся подалі від сонця з 13.00 до 16.00 год. – у цей час промені падають під прямим кутом, що може спричинити сонячний удар. Також варто скоротити фізичну активність на вулиці. Якщо ж любите бігати, то краще перенести ці заняття з вулиці в фітнес-клуб, обладнаний кондиціонерами.

Як поводитись під час спеки вдома?

– Якщо в квартирі немає кондиціонера, але є балкон, можна намочити простирадло холодною водою і повісити її перед балконними дверима. Повітря, що потрапляє в кімнату, стане охолодженим і вологим — дихати буде легше.

– Старовинний спосіб, яким користувалися в Індії англійці: поставте шматок льоду перед вентилятором, – як мінімум зможете встигнути заснути в прохолодній кімнаті.

– Перевірте, при якій температурі потрібно зберігати в будинку ліки. Багато з них псуються при високих температурах, і їх краще перенести з аптечки в холодильник.

– Пам’ятайте, що ваші домашні тварини страждають не менше за вас: регулярно додавайте в їх миски з водою кубики льоду.

Їжа та напої під час спеки.

– Не пийте алкогольних напоїв.

– Не обмежуйте споживання води і соків.

– Якщо хочете зменшити споживання морозива, приготуйте інші заморожені закуски.

– Скоротіть споживання білкової їжі і цукру. Процес засвоєння такої їжі пов’язаний з виділенням тепла.

Одяг у спеку

– Не носіть тісний одяг та одяг з ненатуральних тканин — не ускладнюйте роботу власного тіла.

– Сонячні окуляри від спеки вас не врятують, зате захистять чутливі зіниці очей.

Тіло у спеку

– Припиніть користуватися косметикою або, якщо не можете, хоча б скоротіть кількість. Не забивайте пори — вони покращують терморегуляцію. До того ж, у таку спеку бактерії розмножуються швидше — тримайте обличчя в чистоті.

– Приймайте душ кілька разів на день, також – прохолодні ванни.

– За 10-15 днів організм адаптується, і спека переноситься легше. Якщо ви хочете спробувати встигнути акліматизуватися, потрібно проводити на вулиці під сонцем не менше двох годин на день; а коли перебуваєте під сонцем, пийте воду кожні 15 хвилин.

Твій Бро LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають