LVIV.COM

На вул. Науковій і Стуса змінять схему руху – карта

На вул. Науковій і Стуса змінять схему руху - карта

Стуса частково стане двосторонньою, а на Науковій полегшать складний розворот. 


Наукова

Проблема:

Складний поворот з Наукової на вул. Княгині Ольги.

Транспорт, що їде по вул. Науковій з боку Кульпарківської розвертається поблизу “Оптіма плаза”, адже повернути на вул. Княгині Ольги безпосередньо на перехресті неможливо. Автомобілі мають пропускати машини, які їдуть у зустрічному напрямку, а після повороту змушені одразу перелаштовуватись в правий ряд, перетинаючи дві смуги.

На вул. Науковій і Стуса змінять схему руху - карта

Що зміниться?

Оскільки цим поворотом користуються автобуси №45 і №51, пішохідний перехід на вул. Науковій перенесуть на інший бік – далі від перехрестя. Автомобілі, які їдуть зі Стрийської, пропускатимуть пішоходів, а в цей час транспорт, який їде з Кульпарківської, зможе безперешкодно повернути на вул. Княгині Ольги.

На вул. Науковій і Стуса змінять схему руху - карта

Змінити схему руху планують вже  у 2018-му, водночас реконструювавши тротуари та збудувавши велодоріжки на вулиці Княгині Ольги.

Вулиця Стуса

Проблема:

“Зараз з Липової Алеї можна повернути на вул. Стуса направо і поїхати в центр, а можна через трамвайну колію поїхати наліво. Виїхати з Липової Алеї важко, оскільки треба пропустити потік автомобілів з Сихова, потім трамваї і потім тих, хто їде з центру на Сихів. Через це утворюються затори”, – розповів спеціаліст управління транспорту Львівської міськради.

Що зміниться?

Ділянка вул. Стуса від перетину з просп. Червоної Калини до вул. Литвиненка, яка була односторонньою, стане двосторонньою. Буде іншою і схему повороту з Липової Алеї на вул. Стуса:

На вул. Науковій і Стуса змінять схему руху - карта

Поворот наліво в напрямку Сихова з Липової Алеї  заборонять, а замість нього облаштують розворот за зупинкою громадського транспорту Стадіон “Україна”. Для цього біля перетину з трамвайною колією зроблять лівоповоротну смугу, з якої автомобілі, що виїхали з Липової Алеї, зможуть розвернутися і поїхати на Сихів. Поворот з Липової Алеї наліво заборонять лише після облаштування нового розвороту.

Також, щоб автомобілі не розвертались у недозволених місцях на трамвайній колії, між коліями встановлять делініатор.

 

Твій Бро LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають