LVIV.COM

На Сихові збудують п’ять багатоквартирних будинків і новий торговий центр – подивись, що планують зробити

На Сихові збудують п'ять багатоквартирних будинків і новий торговий центр - подивись, що планують зробити

На проспекті Червоної Калини, 60 ТзОВ “Авалон статус” побудує перші у Львові хмарочоси до 30 поверхів. Містобудівні умови та обмеження виконавчий комітет ЛМР затвердив 1 червня, повідомляє Львівський портал.


Що збудують?

Планують звести п’ять багатоквартирних будинків. Два з них будуть заввишки 90 метрів, решта – 68, 72 та 75 метрів. Висота торговоо центру – 17 метрів.

На Сихові збудують п'ять багатоквартирних будинків і новий торговий центр - подивись, що планують зробити1

Також чотири будинки матимуть вбудовано-прибудовані приміщення громадського призначення, один – центр дитячого дозвілля. У всіх будинках буде підземний паркінг.

На Сихові збудують п'ять багатоквартирних будинків і новий торговий центр - подивись, що планують зробити1

Функціональне призначення земельних ділянок – зона Г-2 – торгово-ділові зони районного рівня з допустимим видом забудови – будівлі змішаного використання: з житловими квартирами на верхніх поверхах і розміщенням в нижніх поверхах об’єктів ділового, культурного, обслуговуючого, соціального і комерційного призначення при умові поверхового розділення різноманітних видів використання. Житлові приміщення на 1 поверсі не допускаються. Площа житлових приміщень сукупно не повинна перевищувати 60 % від загальної площі цілого комплексу.

Торговий центр і житлові багатоповерхівки розмістяться на земельній ділянці площею 2,1 га.

 

Твій Бро LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають