Спецпроекти

На Сихові та Левандівці реконструюють старі кінотеатри

На осучаснення “Львівського кіноцентру” пішло кілька років та майже 3 млн гривень, звітують у міськраді. На черзі ремонт двох кінотеатрів на Сихові та Левандівці.


“Сихів — один з найзаселеніших районів міста. Культурно-освітній центр “Довженка” наразі тут діє, але ми розпрацьовуємо концепцію його перетворення. Вивчаємо також побажання та запити мешканців району” , — розповіла директорка департаменту розвитку ЛМР.

Роботи над культурно-освітнім центром “Супутник” на Левандівці вже розпочали. До Дня Незалежності тут проведуть Міжнародний фестиваль Параджанова.

Як змінився “Сокіл”

Після реорганізації державного кінотеатру “Сокіл” у ЛКП “Львівський кіноцентр” на його ремонт протягом двох років витратили 3 млн 700 тис. грн.

Фото: portal.lviv.ua

Тут облагородили навколишню територію, замінили частину вікон та дверей, провели капітальний ремонт фасаду і всіх приміщень будівлі. Для кінозалу закупили близько 170 нових крісел, встановили новий проектор, екран та звукову систему. Також облаштували унікальний кінозал на даху.

Фото: Роман Балук

Кіноцентр позиціонує себе як осередок кінокультури у Львові, де люди різного віку та з різними зацікавленнями можуть переглянути фільми та взяти участь у відкритих лекціях, майстер-класах та фестивалях.

Фото: portal.lviv.ua

Керівництво кіноцентру також планує створити універсальний простір і арт-зал для людей з обмеженими можливостями, а також встановити пандуси.

➤ Як це – їздити на електромобілі? Власний досвід