LVIV.COM

На Сихові будують безкоштовний спорткомплекс: хто зможе відвідувати

На Сихові будують безкоштовний спорткомплекс: хто зможе відвідувати

Біля 95-ї школи облаштують майданчики для ігрових видів спорту а також побудують закриті приміщення спорткомплексу зі спортзалами, душовими кабінками, підсобними приміщеннями та санвузлами.


Проектування та будівництво спорткомплексу почали минулого року. Цьогоріч на продовження робіт виділили 2 млн гривень, пише Tvoemisto. Зводять спорткомплекс на місці колишнього спортивного майданчика, згодом його передадуть на баланс 95 школи.

Зараз вже практично повністю збудована й накрита будівля спорткомплексу.

До початку робіт майданчик виглядав ось так:

Хто зможе відвідувати?

Користуватися комплексом зможуть усі бажаючі.

“Це планували для дітей шкільного віку, але спортивна інфраструктура може бути використана іншими львів’янами, зокрема молоддю. Для учнів навчального закладу користування комплексом однозначно буде безкоштовним”, – пояснила в.о. начальника управління освіти Львівської міськради Зоряна Довганик.

У спорткомплексі діятиме гнучний графік: у час, коли приміщення не потрібні школярам, ними зможуть вільно користуватися спортивні секції, гуртки тощо.

Крім того, на Сихові цього року планують реалізувати низку громадських проектів. Серед них: сучасна інтернет бібліотека, дитячі, спортивні майданчики та місце для вигулу собак. З повним переліком можна ознайомитись тут.

Читайте також:


У Львові встановлять 1500 камер відеоспостереження

У Львові створять “Зелений район” за німецькими стандартами

Як працює львівський транспорт та що дасть е-квиток

Твій Бро LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають