LVIV.COM

На католицьке Різдво 🌟 зробили вихідний замість іншого свята

На католицьке Різдво 🌟 зробили вихідний замість іншого свята

Депутати зробили 25 грудня державним вихідним, а 2 травня – робочим днем.


Тепер Різдво святкуватимемо двічі – 25 грудня і 7 січня, але 2-го травня виходитимо на роботу. За законопроект № 5496 голосували 6 разів, бо не всі погоджувались виключати весняний вихідний. Але згодом, за нове державне свято і виключення старого проголосували 238 депутатів.

“Комітет звернув увагу, що є країни, які двічі святкують Різдво – Білорусь, Молдова, Ліван та Албанія. Тому ми теж можемо святкувати його і 25 грудня і 7 січня. Але при цьому в проекті трудового кодексу, який майже прийнятий в цілому, є пункт про виключення 2 травня як святкового, неробочого дня. Думаю, це було б правильно”, – розповіла голова комітету з питань соцполітики.

Зараз в Україні близько 11 тисяч осіб, які святкують католицьке Різдво. Також депутати переконують, що із впровадженням цього вихідного Україна стане ближчою до Європи:

“Ми будуємо європейську державу, ми об’єднуємо українську націю – тому вважаю надзвичайно важливим і символічним відзначення Різдва Христового і запровадження вихідного і 25 грудня, і 7 січня. Звільняємось із московської ментальної окупації та повертаємося до родини вільних народів світу!”,- пише нардеп у фейсбук.

Закон набере чинності з наступного дня після опублікування.

 

Твій Бро LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають