LVIV.COM

На Буковині сім’ї не дали субсидії, бо вони накупили гаджетів Apple на 189 000 грн

На Буковині сім'ї не дали субсидії, бо вони накупили гаджетів Apple на 189 000 грн

Буковинський департамент соціального захисту населення скасував пільги сім’ї. Люди, які претендували на субсидію, витратили 189 000 грн на гаджети Apple, повідомляє Ain.


З 2016 року в Україні перевіряють достовірність даних, які громадяни надають для отримання пільг та соціальних виплат. Тому банки та інші фінустанови можуть за запитом надавати інформацію про рахунки та фінансові операції членів сім’ї, яка претендує на субсидію.

 

Якщо в процесі перевірки виявляється, що сім’я подала недостовірні дані, субсидію можуть зупинити. Якщо виявиться невідповідність в даних – Міністерство повідомляє про це місцевим Департаментам соцзахисту кожного місяця.

Черговий лист від Міністерства фінансів (лист від 03.03.2018 №26040-12 / 2-7 / 6169) по Чернівецькій області стосувався адресної субсидії на оплату житла та комунальних послуг. В листі вказали, що серед претендентів на допомогу є сім’я, яка витратила багато грошей на купівлю дорогих гаджетів.

“При обробці списків осіб, які здійснили покупку нерухомості, земельних ділянок, товарів на суму понад 50 000 грн, встановлено, що в Заставновському районі призначається субсидія особі, в сім’ї якої здійснено покупку товарів компанії Apple на суму 189 000 грн”, – повідомили в Департаменті соцзахисту.

Члени сім’ї купили два смартфони: iPhone 6S и 7 плюс, і ноутбук Macbook (модель не зазначена).

Твій Бро LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають