LVIV.COM

На будинках Львова з’являться історії мешканців – як подати свою

На будинках Львова з'являться історії мешканців - як подати свою

Управління охорони історичної спадщини Львівської міськради розпочало збір історій про життя у львівських будинках. Ці розповіді з’являться на спеціальних табличках, які встановлюватимуть по всьому Львову. Їх також публікуватимуть на сайті міськради та згодом з цих історій видадуть книгу, пише Zaxid.net.


Мова про історії будинків не лише історичного центру, але й усіх районів Львова. Таким чином чиновники хочуть пробудити у львів’ян інтерес до історії будинків, у яких вони живуть. Йдеться не про історичну хронологію, а про цікавинки: “розповіді про вчених, диваків, історії котів та собак”.

Гасло акції – “Твоя історія може стати історією”, тож приймають усі незвичайні згадки про будинки. У планах також тематичні екскурсії містом.

Як розповісти свою історію?

Усі охочі можуть принести особисто написаний спогад або прийти в майстерню міста, де розказану ними історію запишуть волонтери.

Надіслати або принести історію можна в управління охорони історичного середовища за адресою: Львів, вул. Валова, 20 або в павільйон Майстерні міста до 16 червня.

Твій Бро LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають