LVIV.COM

McDonald’s випустив власну валюту

McDonald's випустив власну валюту

Так мережа ресторанів святкує 50-річчя бургера “Біг Мак”, пише AIN.


Що це і навіщо?

MacCoin – це лімітована серія монет. Їх можна отримати з 2 серпня в McDonald’s, якщо ти купиш “Біг Мак”. Участь в акції беруть заклади 58 країн (Україна теж). Монетку можна обміняти на другий “Біг Мак”.

Монети випустили у п’яти примірниках – за кількістю змін, які внесли в бургер за 50 років. Загальна кількість монет – 6,2 млн примірників.

McDonald's випустив власну валюту

Очільник McDonald’s Стівен Істербрук в інтерв’ю розповів, що ідея створення подібної валюти з’явилася через універсальність “Біг Мака” – його використовуються для оцінки купівельної спроможності. З бургером пов’язана одна з найвідоміших фінансових статистик, так званий “Індекс Біг Мака”, який журнал The Economist випускає з 1986 року.

Дата випуску MacCoin теж обрана не випадково. Адже 2 серпня 2018 року – столітня річниця з дня народження творця “Біг Мака” Джима Деллігатті. Спочатку цей бургер подавався тільки в його ресторані, в штаті Пенсільванія. Однак коли сендвічу вдалося підняти продажі закладу на 12%, в 1968 році його включили в загальнонаціональне меню.

З тих пір McDonald’s практично не змінювали його рецепт. При цьому, мережа веде активну боротьбу за збереження культового статусу і впізнаваності бургера, адже за результатами опитування 2016 року, всього один з п’яти мілленіалів пробував “Біг Мак”. Сумарні продажі “Біг Мака” за 50 років не розкриваються, але в 2017 році McDonald’s продала понад 1,3 млрд бургерів.

Твій Бро LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають