LVIV.COM

Маршрути практичного іспиту на посвідчення водія з’явились онлайн

Маршрути практичного іспиту на посвідчення водія з'явились онлайн

Усі маршрути практичного іспиту з ПДР опублікували сервісні центри МВС. Схеми оновлені відповідно до актуальної ситуації на дорогах.


Маршрути у Львові:

Маршрути практичного іспиту на посвідчення водія з'явились онлайнМаршрути практичного іспиту на посвідчення водія з'явились онлайнМаршрути практичного іспиту на посвідчення водія з'явились онлайнМаршрути практичного іспиту на посвідчення водія з'явились онлайнМаршрути практичного іспиту на посвідчення водія з'явились онлайнМаршрути практичного іспиту на посвідчення водія з'явились онлайнМаршрути практичного іспиту на посвідчення водія з'явились онлайн

Де подивитись схеми інших міст?

  1. Перейди на сайт сервісного центру МВС;
  2. Обери свій регіон та сервісний центр МВС, зручний для складання іспиту;
  3. Завантаж потрібні маршрути.

Крім цього, ти можеш підготуватися до теоретичної частини іспиту з ПДР (завантаживши повний перелік питань з ПДР та варіанти відповідей на них) та перевірити свої знання на онлайн-тренажері. Він ідентичний до іспиту, що складається в сервісному центрі МВС.

Як відбувається іспит?

Він складається з двох етапів. Перший проходить на майданчику для навчання з початкового керування. А вже другий проводиться в реальних умовах дорожнього руху на одному із викладених маршрутів.

В загальному, щоб отримати посвідчення водія, тобі потрібно:

  • пройти медогляд;
  • закінчити навчання та скласти іспит в автошколі;
  • підготувати і подати відповідний пакет документів до територіального сервісного центру
    МВС для допуску до іспитів;
  • скласти іспити та отримати тимчасове посвідчення водія (на 2 роки).

Якщо протягом двох років ти матимеш не більше 2-х адміністративних порушень, зможеш поміняти тимчасове посвідчення на довгострокове, що діятиме 30 років.

Твій Бро LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають