LVIV.COM

Львів’ян кличуть допомогти переселити рибу на “Погулянці”

Львів'ян кличуть допомогти переселити рибу на Погулянці

9-го травня з 10:00 до 18:00 з озера парку “Погулянка” спустять воду. Допомогти з переселенням кличуть всіх небайдужих – риба переїжджає до ботанічного саду. 


Захід анонсував турклуб “Манівці”. З собою закликають взяти гумаки, сітки, відра та хороший настрій. Мета акції – перенести рибу на пмж до ботанічного саду. Організатори кажуть: “Буде мокро, брудно і весело!”.

На очищення озера ЛМР виділила 500 тис. гривень. Та для повного очищення цих коштів недостатньо. Тому насамперед з озерного басейну збираються прибрати сміття та рослини, що забруднюють воду.

Заселяти озеро рибою знову не планують. Тарас Білошицький, засновник та президент турклубу “Манівці”, пояснює: “Рибу щороку заселяють за кошти “Манівців”, щоб очищувати воду. Однак, на озері тренуються діти, що лякає та травмує риб. Вагомою проблемою стали також рибалки, що займаються незаконним виловом. Окрім збитків, вони залишають після себе сміття, яке нерідко опиняється в озері”.

Надалі водоймище планують очищати іншими методами, аби не приваблювати рибаків. А протягом наступних шести років озеро “Погулянки” хочуть удосконалити. У планах – монтування водної сцени.

Твій Бро LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають