LVIV.COM

Львівських водіїв просять допомогти Миколаю розвести подарунки дітям

Львівських водіїв просять допомогти Миколаю розвести подарунки дітям

Організатори щорічної акції “Миколай про тебе не забуде” простять допомогти в неділю, 18 грудня розвести подарунки дітям. Для цього потрібно  50 автомобілів, щоб з 16:00 допомогти 400 волонтерам розвести подарунки для 2,5 тисяч дітей, пише Львівський портал.


“Цієї неділі, 18 грудня, всі помічники Миколая будуть розвозити подарунки. Оскільки цього року помічників є менше, ніж звичайно, то нам потрібні водії-помічники св. Миколая. Запрошуємо усіх, хто має легкові автомобілі, щоб забрати 4-х людей і 2 мішки подарунків з Палацу мистецтв (вул. Коперника, 17) і розвезти дітлахам”, – каже Христина Дольна, координатор акції “Миколай про тебе не забуде”.

Водіїв просять зголошуватись на фейсбук-сторінці акції або зателефонувати (контактами на їхньому сайті).

Також організатори зазначають, що зараз все ще є потреба у допомозі з наборами для подарунків. Відтак найбільше не вистачає канцтоварів та солодощів.

“Це найбільші і найдорожчі речі, які ми закуповуємо. Тому, якщо є можливість приносити, то ми будемо раді”, – говорить Христина Дольна.

Ми уже раніше писали про цю акцію. Її започаткували у Львові ще у 2001. З того часу кожного року організатори шукають волонтерів – помічників Миколая. Також організовують Фабрику святого Миколая, яка цього року працює з 12 по 17 грудня на Коперника, 17 (Львівський Палац Мистецтв. Туди, власне, і просять приносити подарунки дітлахам.

Читайте також:


У Львові шукають волонтерів, щоб озвучити книжки для незрячих дітей

Як стати помічником Миколая: ТОП-5 можливостей у Львові

На Львівщині для легального продажу заготовлять 14,5 тисяч ялинок (+ карта, де можна купити)

Твій Бро LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають