LVIV.COM

Львівську Політехніку пропонують назвати на честь Степана Бандери

Львівську Політехніку пропонують назвати на честь Степана Бандери

Група викладачів кафедри історії, музеєзнавства та культурної спадщини НУ “Львівська політехніка” пропонує надати вишу ім’я Степана Бандери.


За словами авторів ініціативи, Степан Бандера був найвидатнішим українським історичним діячем з усіх, що перебували в стінах вишу – він навчався там у 1928–1933 роках, опановуючи фах агронома на сільськогосподарському факультеті.

“По-друге, він – символ української нації, національний герой, взірець мужності й звитяги в боротьбі за незалежну Українську державу”, – йдеться у повідомленні.

“Для нас, працівників і студентів Львівської політехніки, є великою честю й гордістю ходити тими самими коридорами, сидіти в тих самих аудиторіях, де колись ходив і сидів Провідник української нації”.

Також історики пропонують називати інститути й кафедри на честь й інших видатних українських науковців і педагогів, які працювали у Львівській політехніці в різні часи.

“Наприклад, ім’я Івана Левинського пасувало б Інститутові архітектури, Євгена Перхоровича – Інститутові механіки, Юліана Гірняка – Інститутові хімії тощо” – зазначають історики.

 

Твій Бро LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають