LVIV.COM

Львівські священики посперечалися через фільм Дзідзя

Львівські священики посперечалися через фільм Дзідзя

Священики УГКЦ по-різному відреагували на стрічку "Dzidzio Контрабас" галицького співака Дзідзя. Головні герої фільму видають себе за служителів церкви, щоб перевезти через кордон контрабанду. 


 

 

Хто проти

Священик УГКЦ Андрій Кащук. На його думку такі фільми паплюжать образ священнослужителів.

 

Андій Кащук

"Коли актор переодягається в одяг священика, то він автоматично символізує Ісуса Христа... Як можна зневажати Господа підозрілою компанією, насмішками, перетинанням з контрабандою кордону, блюзнірською “молитвою” і використанням Божого храму для безбожних зйомків? Коли хтось насміхається з священослужителя, то насміхається автоматично з його “начальника”. Закон такий".

Хто за

А от керівник відділу душпастирства УГКЦ спорту отець Олег Кобель навпаки закликав колег подивитись кіно.

Олег Кобель

 

"Нічого крамольного для християн я не побачив... Тому тим моїм друзям священикам, які висловлюють свій відкритий протест проти фільму, хочу порадити подивитися, щоб не вийшло класичне “нє чітал, но асуждаю”. Раджу подивитися не для того, щоб щось у ньому шукати, а просто від душі посміятися. Там митники можуть висувати претензії, а не ми, священики. Подивитися на себе збоку ні для кого не буває зайвим".

Комедія "Dzidzio Контрабас" всього за 4 дні заробила майже ₴8 млн і може стати першим українським фільмом, який повністю окупився у національному кінопрокаті.

Раніше Дзідзьо заспівав у церковній манері рецепт курки гриль.

Твій Бро LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають