LVIV.COM

Львівські перевізники остаточно вирішили підняти ціну на проїзд у маршрутках до 7 гривень

Львівські перевізники остаточно вирішили підняти ціну на проїзд у маршрутках до 7 гривень

Але при цьому якість покращувати не будуть, адже в цю ціну не закладені інвестиційні витрати, пише dailylviv


Про це сьогодні, 26 квітня, під час прес-конференції у Львівському прес-клубі повідомив голова Асоціації перевізників Львівщини. За його словами, коли міська рада підняла тарифи на поїзд в електротранспорті, вона тим самим підтвердила право перевізників підвищити ціну на проїзд в маршрутці:

“Ніколи тарифи в автобусах не були меншими чи такими ж, як в електротранспорті. Електротранспорт завжди був дешевшим”.

Піднімати тариф планують після проведення конкурсу. Зараз розробляється формула, за якою ціни будуть підвищуватися не в один момент на сталу суму чи відсотки, а щоразу, коли підвищуватимуть ціни на паливо:

“Спочатку має відбутися конкурс. До 5 травня цей конкурс має бути оголошений. Після цього буде стояти першим питанням відшкодування за пільгові перевезення, які вже здійснені. І другим – перегляд тарифу. Так само будуть підвищені тарифи на проїзд у приміських та міжміських маршрутах”.

Втім, міська рада з підняттям тарифів не погоджується, а якістю послуг перевізників – незадоволена.

“Позиція міської ради однозначна — ми не розглядаємо питання підвищення тарифів. Навпаки, маємо багато зауважень і претензій до роботи приватних перевізників. Якщо вихід на рейс комунального транспорту становить 90% і більше, то на приватних маршрутах — 50−60%. Така ситуація є не припустимою і викликає обурення як наше, так і мешканців”, – розповів заступник міського голови з питань ЖКГ.

За його словами, перевізники мали би працювати над покращенням умов, а не постійно шантажувати підвищенням цін:

“Якщо у комунального підприємства вихід автобусів на маршрути становить 90% і більше, то у приватних перевізників – 50-60%. Така ситуація є ганебною. Ми вимагаємо від перевізників забезпечити випуск на маршрут тої кількості автобусів, яка передбачена затвердженими паспортами, і виконання тих умов, з якими перевізники вигравали конкурс. По-друге, вони мають забезпечувати чистоту в автобусах, відремонтувати їх, забезпечувати належну якість послуг. У першу чергу вони мають зайнятися цим, а не постійним шантажем щодо підняття тарифів”.

Раніше, про підняття цін до 7 гривень за проїзд у маршрутках говорив член транспортної комісії ЛМР. А львів’янин Дмитро Хмарний запропонував створити міську залізницю, як альтернативу маршруткам.

Востаннє тариф з 4 до 5 гривень підняли 4 місяці тому – 18 грудня 2017 року.

Твій Бро LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають