LVIV.COM

Львівські дороги та двори, які цьогоріч відремонтують (карта)

Львівські дороги та двори, які цьогоріч відремонтують (карта)

Районні адміністрації Львова запланували цього року ремонтів доріг, тротуарів, дворів та облаштування громадських просторів на понад 170 млн.


ZAXID.NET отримав всі погоджені депутатами титульні списки ремонтів і створив інтерактивну онлайн-карту.

Скільки і на що піде по районам:

  • Сихівський район – ₴37 млн. Увагу зосередять на ремонті доріг та реконструкції тротуарів.
  • Галицький район – ₴26 млн грн. Тут найбільше уваги приділять створенню громадських просторів та ремонту пішохідних зон.
  • Франківський район  майже ₴26 млн грн. Гроші підуть на ремонти доріг, тротуарів, міжквартальних проїздів і облаштування громадських просторів. Значну увагу приділять дворам і міжквартальним проїздам.
  • Залізничний район  ₴28 млн. Планують відремонтувати дороги, тротуари, двори та облаштувати громадські простори.
  • Личаківський район майже ₴22 млн. Тут ремонтуватимуть переважно дороги та тротуари. При цьому значна частина ремонтів відбуватиметься на невеликих вулицях з приватною забудовою.
  • Шевченківський район – понад ₴32 млн. Заплановано облаштувати кілька громадських просторів – на вул. Богдана Хмельницького, двох скверів на вул. Миколайчука, громадського простору та майданчику для вигулу собак у Рясному. Значну увагу приділять ремонту і благоустрою невеликих вулиць, а також відремонтують кільце на перехресті просп. Чорновола та вул. Липинського.
Твій Бро LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають