LVIV.COM

Львівська ІТ Аrena – де тусити на наймасштабнішій технологічній конференції?

Львівська ІТ Аrena - де тусити на наймасштабнішій технологічній конференції?

Спікери з Cambridge Analityca, Amazon Web Service та AIRbnb, фестиваль європейської електронної музики Futureland та штучний інтелект замість ведучої – встигни на найцікавіше!


З 29 вересня по 1 жовтня у Львові проходить найбільша ІТ конференція Східної Європи. Місце проведення – вулиця Стрийська, 199.

Чим здивують цього року?

Відкриття

На конференції не буде традиційних ведучих, а лише сучасні технології. Ведучий IT Arena – штучний інтелект на ім’я Arina.

Cпікери

Цього року IT Arena відвідає близько 70 спікерів. Серед них експерти з популярних іноземних компаній: Cambridge Analityca, Web Service, AIRbnb, 500 Startups, Leap Motion. Зустрічі відбуватимуться у форматі доповідей, мітапів та воркшопів паралельно у 3 різних стрімах – buisness, product, technology.

Безкоштовний тест-драйв

Біля входу на стадіон “Арена Львів” кожен може покататися на найновіших моделях BMW.

Фуд корт

Велика food зона буде зліва від офіційного входу на конференцію.

Дитяча зона

У виставковому приміщенні стадіону створили 2 дитячі зони: розважальну (мультфільми, іграшки, майстер-класи зі східних єдиноборств) та навчальну, де проводитимуть навчання з основ програмування та розробки комп’ютерних ігор.

Роупджампінг

Протягом перших двох днів можна буде пострибати з мотузкою всередині стадіону з висоти 34 метри. Ціна за стрибок – 500 гривень.

Afterparty

  • 29 вересня –  вечірка FestRepublic, яка відбудеться в рамках фестивалю Craft Beer та Vinil Music. Учасники конференції можуть відвідати її за квитками IT Arena. Від стадіону на вечірку їхатиме спеціальний трансфер;
  • 30 вересня –  фестиваль електронної музики Futureland на стадіоні Арени Львів. Хедлайнери фестивалю – французький гурт Cassius.

Трансфер

Для учасників конференції щодня курсуватимуть спеціальні автобуси від памятника Данилу Галицькому до місця проведення – стадіону Арени Львів.

Твій Бро LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають