LVIV.COM

“Львівелектротранс” заплатив ₴150 тис компенсації пасажирці за зламану ногу

Львівелектротранс заплатив ₴150 тис компенсації пасажирці за зламану ногу

Львів’янка, яка впала у трамваї та зламала ногу, відсудила у  ЛКП “Львівелектротранс” компенсацію у сумі 96,8 тис. грн матеріальної шкоди та 50 тис. грн моральної шкоди, повідомляє Zaxid.net. 


Рішення Галицького районного суду оприлюднене в реєстрі судових рішень.

Що сталось?

Трамвай №3 потапив у ДТП на вул. Княгині Ольги, 106 15 січня 2017 року. Деталі ДТП не вказані.

У висновку експертизи вказано, що постраждалій «діагностовано субкапітальний перелом шийки правої стегнової кістки, який міг утворитись від дії тупого предмета при падінні її в салоні вагона трамвая під час ДТП і належить до тілесного ушкодження середнього ступеня тяжкості».

Жінка лікувалась у Львівській лікарні швидкої допомоги та у військовому госпіталі, а потім у Чернівецькому центрі травматології та ортопедії. Через травму отримала ІІ групу інвалідності.

Тоді ж постраждала подала на ЛКП “Львівелектротранс” до суду, щоб їй виплатили 96,8 тис. грн, витрачених на лікування, та 100 тис. грн моральної шкоди.

“Внаслідок травмування позивачка перенесла фізичний біль від перелому та операції. Окрім того, після ДТП позивачка перенесла три госпіталізації та одну операцію, має періодично проходити огляди, реабілітацію та лікування (…) та може ходити лише за допомогою милиць, а також відчуває постійний біль при ходьбі. Це все призвело до психологічного стресу”, – мовиться в рішенні суду. Однак суд вирішив розмір матеріальної компенсації зменшити вдвічі.

За рішенням суду, ЛКП має виплатити постраждалій 96,8 тис. грн матеріальної шкоди та 50 тис. грн моральної шкоди. Комунальне підприємство також має сплатити 1672 грн судового збору.

Твій Бро LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають